Tere tulemast!


Minu juures on sinu mugavus ja rahulolu alati esikohal! Minu eesmärk on, et tunneksid end kaamera ees enesekindlalt ja vabalt, isegi kui oled pildistamisel esimest korda. Olen igal sammul sinu kõrval, juhendan sind pooside ja väljenduse osas. Loon sõbraliku ja koduse õhkkonna, kus on lihtne ja mõnus suhelda. Minu kliendid on alati hinnanud sujuvat kogemust, kiiret töötlust ja rõõmsameelset suhtlust – kõik selle nimel, et jääksid oma fotodega väga rahule. Astu julgelt samm lähemale oma ilusatele mälestustele!

.

"Väga meeldiv suhtlus, enne pildistamist riiete soovitus, hästi juhendatud poosid ja kõik pildid tulid ilusad, ei suutnud valikut teha. Soovitan soojalt, kui soovite ilusaid pilte."

Lea N.

"Kristiine on tõeliselt professionaal omas valdkonnas. Olen teinud, teen ja jätkan tulevikus pilte ning fotosessioone ainult tema juures. Ta oskab alati soovitada, millises poosis seista ja õhkkond on äärmiselt sõbralik! Aitäh imeliste piltide eest!"

Luiza L.

"Me just tagasi sõites arutasime, et loved that et esiteks koht ja sinu olek tekitas kohe sellise koduse ja hubase oleku, ei tekkinud sellist momenti, et kus ma olen või mis ma teen. Emps palus öelda, et väga hästi tabatud pildid on kuna ta enamus juhtudel magab piltidel."

Õnnela T.

"Tere hommikust! Suured tänud sulle mõnusa koostöö eest. Mulle meeldis sinuga fotosessiooni teha, oled väga tubli. Meeldis, et sa nii kiiresti said tehtud fotod.

Väga super."

Vita M.

"Aitäh sulle imekaunite piltide eest. Isegi kui kass keeldus pildi peal olemast, oli sul kohe midagi muud välja pakkuda ja kõik jooksis nii sujuvalt. Tundsime ennast väga hästi su kaamera ees."

Elo K.

"Always nice working with you, you always approach every shoot with an amazing attitude! I have little confidence posing in front of a camera, so you guiding my gestures and such was really helpful. I felt comfortable and ready to try out whatever i wanted, no judgement zone. Also you were super fast with the pictures, only few hours after the shoot (i rarely see that in the industry), so i was positively surprised. I'm very satisfied, I seldom feel good about how i look in pics but there wasn't a single one i didn't like. Also you got the exact vibe i was going for with just a glance of some example pictures i put together."

Safya S.

"Esiteks aitäh, et sa leidsid aega veeta see õhtu meiega. Pildistamis protsess oli väga sujuv ja ülimalt mugav. Mulle meeldis väga kuidas sa tulid kaasa minu ideedega. See tund aega, mis meil oli läks nii kiiresti, et ei pannud seda tähelegi. Isegi mees oli nõus kõike kaasa tegema. Mulle sobis, et sa võtsid selle juhendamise enda kätte, et kuidas võiks teha ja mis täpsemalt teha. Sain siis mina keskenduda pildil olemisele ja ei pidanud väga palju pead ragistama. Selle ajaga me saime nii palju häid pilte. Ma reaalselt ei jõudnud meiki maha võtta kui sa juba kirjutasid, et laed pilte arvutisse ja 2 päeva hiljem mul pildid käes. Super kiire teenindus. Ma ei jõusa ära oodata kevadist fotoshuuti."

Mari-Liis N.

"Olin väga üllatunud, et juba RAW failid olid kõik jummala hästi säritatud. Kõik värvid, toonid ja valgus väga paigas. Kõik pildid olid ilusti teravad. Meeldib sinu stiil, kuidas ja mis nurga alt pildistatud, sul on seda "kompositsiooni" tunnetust. Samuti oled ka hea juhendaja, alati tead kuidas käsi ja jalgu panna, et näeks pilt ilusam välja. Tubli töö!"

Helina V.

"Meeli oli igal pildil nii super, et vabalt tehtud pildid, et last ei sunni. Mõnel pildil kus ma olen on valgus veidi liiga ere et oli näha kontrasti mu meigi vahel ja Ra pekki. Ei oodanud, et nii palju pilte saadad aga see on hea, valikud. Muidu oli väga mõnus pildistamine ja väga palju armsaid pilte."

Anna-Kaisa N.

"Pildid on väha head, eriti need kus mu punnid on ära photoshopitud aga muidu on väga ilusad ja super järeltöö on ka tehtud, professional job.

Esiteks mulle meeldib sinu fotograafia puhul see, et pildid on hästi puhtad! Sa oskad kasutada töötlust nii, et need lumehelbed tunduvadki reaalsed. Pildid ei ole ületöödeltud ja tulemus on oodatust palju palju parem. Oskad iga ilmaga teha ilusaid pilte.
Ma olen 100% rahul."

Kadri K.

"Väga hea suhtlemine, rõõmsameelne ja tore emotsioon. Selline tunne nagu oleks lihtsalt sõbrannaga jalutamas ja pildistamas. Kõige rohkem meeldis see, et Kristiine oli suure eeltöö teinud - ideed kuidas poseerida, mis suunas vaadata jne. See aitab kindlasti väga palju inimesi, kes pole pildistamisega harjunud või pole ise ideid kogunud. Väga palju aitasid nö soojendusharjutused - alguses lihtsalt jalutamine ja proovipildid. Väga tore kogemus oli, pole nii mõnusat sessiooni veel olnud kellegagi! Olen juba sind soovitanud teistele."

Marianne L. ja Kristjan L.

"Annab palju juhiseid, avatud - lihtne suhelda. 10/10 kindlasti kasutan veel, piltide valimine, töötlemine, suhtlus on ikka suht amazingly paigas sul - nice!"

Märt P.

"Soe suhtumine, mille tõttu oli kaamera ees väga vaba olla. Samuti oli koostöö ladus ja sõbralik. Terve kogemus oli mega positiivne. MEGA ILUSAD PILDID!!! Mega õnnelik olen nendega."

Karmen V.

"Mulle meeldis kui sa fotosessiooni ajal andsid mulle enesekindlust juurde öeldes “wow see on väga ilus” “Just nii, väga kena” jne. Üleüldse oli väga tore ning sain sinuga end vabalt tunda. MA ARMASTAN NEID PILTE!! Pole kunagi endast näinud nii ilusaid pilte. Ma olen väga väga rahul!! Mulle väga meeldib kui vabalt ma saan end tunda sinuga pildistades. Kasutan seda võimalust kindlasti veel! Väga hea töö! Väga professionaalne, jätka samas vaimus!"

Lisbeth H.

"Erakordne soojus, fotograaf oli nii armas ja soe ise. Võttis kohe kõik hirmud maha ja pani naeratama. Suurepärane ja kiire töö! Ei saaks rohkem rahul olla. Imelised pildid"

Kirsika A.

"See pildistamine oli laste Emadepäeva kingitus mulle ja see oli väga eriline, südant soojendav, pisarateni liigutav, kui neid kalli-poose tegime. Piltidega jäin väga rahule.

Fotograaf on üli kena inimene ja väga hästi juhendab, kuidas olla ja mida teha. Soovitab riietust, sätib vajadusel soengut jne. Hästi meeldiva häälega, silmavaade on soe ja sõbralik. Ta vist ei ole kunagi kuri."

Signe V.

"Pildistamise tegi eriliseks see, et ma ei pidanud üldse poseerima ja see tekitas vaba ja loomuliku tunde. Nagu oleks vana sõbraga koos.
Pildid tulid nagu ajakirja tasemega ja pilditöötlus sobis ideaalselt minu Instagrami stiiliga. 
Nii vaba ja lõbus õhkkond oli ja see peegeldus ka piltidel. Olin piltidel rahulik, rõõmus ja kogu sisu saan igati pidi mitmes kohas kasutada (sotsiaalmeedias, kodulehel, digitoodetel, reklaamides). Pildid tulid nii kiirelt, et ei osanud seda oodata!"

Annika M.